Tere tulemast - EgeTours`i maailma!

Meie loome teile uusi reisikogemusi!

Mida me pakkume?

Arrow down

Meie teenused

Meie teenuste lühikirjeldus
 corporate

Ärireisid ja VIP reisid

Meie ettevõte pakub kõiki teenuseid, mis on seotud ettevõtete ja VIP reisimistega: majutus hotellides, korterid, villad, innustusprogrammid, ekskursiooniprogrammid, konverentsiteenused, transport, tõlketeenuseid. Pakume oma partneritele, kes soovivad siseneda Balti turule, uusi ärikontakte. Kuna Egetours on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige.

 family

Puhkusereisid ja ekskursioonid

Erareisijatele kogu maailmast meie pakume laia valikut mitmesuguseid reisiteenuseid: majutust, transporti, giidi ja ekskursiooni teenuseid ning ka pere reisiteenuseid. Meil on erinevad ekskursioonid, mis on valmistatud spetsiaalselt peredele, kes reisivad koos oma lastega. Teie saate broneerida meie era-, regulaarsed-, pere-, ja VIP ekskursioonid otse meie veebilehest: http://tripity.eu

 cruise

Kruiisi reisijatele

Juba viis aastat pakume reisijatele kogu maailmast erinevaid ekskursiooniprogramme kaldal. Egetoursil on erinevad programmid, sellised nagu jalgsiekskursioonid, bussireisid ja ühe päeva reisid. Pakume ka VIP reise reisijatele, kes soovivad saada erateenust, mis vastab kõrgeimatele turismi standarditele.

Meie meeskond

Natuke meie meeskonnast
Meil on kõrgelt motiveeritud noorte spetsialistide meeskond, kelle kogemus turismis ulatub üle 15 aasta. Meil on hea meel Teile pakkuda parima kvaliteediga turismiteenust Balti riikide turul. Värske pilk teenustele ei jäta meie kliente ükskõikseks!
 
 •  
  joomla Stas1

  Stanislav Lomunov

  Sales & Marketing, CEO

  Stanislav on väga andekas suhtleja, see aitab meil teenindada oma kliente ja partnereid kõrgtasemel. Ta on ka üks parim ja aktiivseim giid Eestis ja ilmselt kogu Baltikumis!

 •  
  joomla Aleksei - Copy

  Aleksei Oleinik

  CEO & Project Manager

  Aleksei vastutab projektide õigeaegse valmimise ja eelarve ülesehitusele esitatavatest nõuetest kinnipidamise eest. Ning jälgib, et iga klient oleks teenindatud lähtudes tema individuaalsetest vajadustest.

 •  
  joomla Kristina

  Kristina Oleinik

  Travel Specialist and Coordinator

  Kristina aitab luua uusi ideid, analüüsib kogu tehtud töö meie kontoris ning toob heledust ja naeratust meie meeskonda!

 •  
  joomla pilt 2

  Tööpakkumine

  Designer

  We are searching for a a person who will work with all the printing materials and online advertisement.

Kontakt

Info meie firma kohta

Kui teil on soov kasutada meie teenuseid või saada meie partneriks, siis palun võtke meiega ühendust kontaktvormi teel. Me teeme kõike võimalikku, et vastata Teie kirjale mõne tunni jooksul.

 • Narva mnt 44-10, Tallinn, Estonia
 • (+372) 55 666 553
 • (+372) 55 9700 68
 • Please use a REAL email address so that we can get back to you.